Facebook
Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated w include_once() (linia 14 z /test/themes/engines/phptemplate/phptemplate.engine).
Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /test/includes/common.inc).
Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /test/includes/menu.inc).

Basen w Toruniu

Marzec 2017

Koncepcja rozbudowy basenu przy ul. Bażyńskich w Toruniu, tematem przewodnim w czasopiśmie: Pływalnie i baseny nr  25 ( marzec - czerwiec 2017)!

W wyniku złożenia pracy konkursowej oraz wyłonieniu w sierpniu 2016 roku, MD Polska jako zwycięzcy, staliśmy się wykonawcą projektu modernizacji basenu przy ul. Bażyńskich w Toruniu wraz z zagospodarowaniem terenu wokół basenu na cele rekreacyjno - sportowe.

Projekt zakłada, iż poza basenem sportowym i rekreacyjnym powstanie:  świat saun, pomieszczenia do squasha, wielofunkcyjne sale rekreacyjno- sportowe, kawiarenka z widokiem z  antresoli na basen do nauki pływania a także wygodne pomieszczenia dla administracji i obsługi. Dodatkowo przewidziano możliwość wyjścia na taras zewnętrzny z niewielką niecką basenową. Nowy budynek będzie w pełni dostępny dla osób niepełnosprawnych.

Planowana dobudowa będzie stanowiła kontynuację istniejącej bryły, z istotnym wyróżnikiem w postaci „rozcięcia” w miejscu historycznego przebiegu potoku Mała Struga. W otoczeniu budynku basenu wprowadzone zostały elementy wody a przy budynku powstaną zabawki i urządzenia służące rozrywce i edukacji wodnej.

Zapraszamy do obejrzenia wizualizacji/ plansz konkursowych wspomnianego basenu. 

http://md-polska.pl/realizacje/basen-w-toruniu

http://www.um.torun.pl/pl/konkurs-na-basen