Facebook
Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated w include_once() (linia 14 z /test/themes/engines/phptemplate/phptemplate.engine).
Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /test/includes/common.inc).
Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /test/includes/menu.inc).

KRYSZTAŁOWA CEGŁA DLA STAREJ ŁAŹNI

czerwiec 2021

Z przyjemnością informujemy, iż budynek Galerii Stara Łaźnia na suwalskich bulwarach zajął I MIEJSCE w konkursie „DOM 2020” w kategorii „Remonty, Rewitalizacje i Modernizacje".

Podczas uroczystej gali przyznano nagrody w ramach XX edycji konkursu „Dom 2020” „O Kryształową Cegłę na najlepszą inwestycję budowlaną po obu stronach wschodniej granicy Unii Europejskiej – na Szlaku Słońca i Śniegu”. W gronie wyróżnionych znalazła się Galeria Sztuki Stara Łaźnia, którą uznano za najlepszy budynek w kategorii „Remonty, Rewitalizacje i Modernizacje”. Organizatorem przedsięwzięcia było Polskie Towarzystwo Mieszkaniowe Lublin. Celem konkursu jest pobudzanie aktywności ekonomicznej, gospodarczej i obywatelskiej regionów Europy Wschodniej poprzez promowanie i dokumentowanie działań w zakresie rozwoju regionalnej infrastruktury, budownictwa i architektury.

Publikacja na stronie soksuwalki.eu